Atribuită Cumpărare directă

Servicii de publicitate in vederea efectuarii informarii publice impuse de procedurile de obtinere a avizelor/acordurilor pentru obiectivele derulate prin Directia Generala Infrastructura Locala. Anuntul va fi publicat alb-negru si va fi pozitionat in paginile interioare de actulitate sau economic (exceptie pagini sport, monden, tabloide sau publicitate)

Număr anunț
DA24902736
Autoritate contractantă
Consiliul Judetean Dambovita (CUI 4280205)
Furnizor / câștigător
JURNAL MEDIA TOP S.R.L. (CUI 30373990)
Cod CPV
79341000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.999,25 RON
Valoare atribuită
11.999,25 RON
Data publicării
23.01.2020 00:00
Data finalizării
28.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.999,25 RON

din 11.999,25 RON estimat