Atribuită Cumpărare directă

DEBRANSAT GHIRLANDE LUMINOASE DE LA RETEAUA DE ILUMINAT PUBLIC SI DEMONTAT GHIRLANDE LUMINOASE CU PRINDERE INTRE DOI STALPI ,CU SCARA MANUALA

Număr anunț
DA24874162
Autoritate contractantă
Comuna Sapoca (CUI 3662487)
Furnizor / câștigător
MGA ELECTRICE CONSTRUCT SRL (CUI 18268406)
Cod CPV
50232100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.468,84 RON
Valoare atribuită
2.468,84 RON
Data publicării
20.01.2020 00:00
Data finalizării
21.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.468,84 RON

din 2.468,84 RON estimat