Atribuită Cumpărare directă

Sapun lichid cu parfum floral, sidefat, ambalat in bidoane de 5L, Prosop pliat tip Z, alb, 2 str., 150 foi / pac. 24 x 21.5 cm, 20 pac. / bax. Hartie igienica alba, 3 str., 10 buc / pac. Lavete umede, 16x18 cm, 3 buc/set, Prosop hartie, pliat, tip Z, verde, 250 foi/pac (23 x 25 cm), 20 pac/bax

Număr anunț
DA24897320
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT FLOARE DE IRIS (CUI 17965642)
Furnizor / câștigător
OTI DISTRIBUTION CLUJ SRL (CUI 21647078)
Cod CPV
33711900-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
522,31 RON
Valoare atribuită
522,31 RON
Data publicării
22.01.2020 00:00
Data finalizării
23.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

522,31 RON

din 522,31 RON estimat