Atribuită
Cumpărare directă
ASIGURARE CASCO 1 AN Tip asigurare – Asigurarea facultativa ; Riscuri asigurate: Avarii cu accidente;Furt;Vandalism cu autori necunoscuti;Regres RCA; Aspiratia apei in motor;Asistenta rutiera;Avarierea elementelor vitrate; Extinderea retelei de unitati reparatoare;Circulatia in afara drumurilor publice; Accidente pasageri;Deteriorarea si distrugerea bagajelor Valabilitate – 25.01.2020-24.01.2021; Tip auto – Autoturism; Marca – DACIA; Tipul – DUSTER; Nr.inm. – DJ01CLF
- Număr anunț
- DA24882627
- Autoritate contractantă
- ORASUL FILIASI (CUI 4553372)
- Furnizor / câștigător
- OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
- Cod CPV
- 66514110-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.718 RON
- Valoare atribuită
- 1.718 RON
- Data publicării
- 21.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.