Atribuită Cumpărare directă

DEXTRAN 40 NACL SOL.PERF. FLAC. 500ML X 6 - CUTIE X 6 FLAC. 500ML

Număr anunț
DA24905412
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Caritas- Rosiorii de Vede (CUI 4568004)
Furnizor / câștigător
FARMACEUTICA REMEDIA DISTRIBUTION & LOGISTICS S.R.L. (CUI 3572074)
Cod CPV
33692500-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
217,80 RON
Valoare atribuită
217,80 RON
Data publicării
23.01.2020 00:00
Data finalizării
27.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

217,80 RON

din 217,80 RON estimat