Atribuită
Cumpărare directă
ARNETIN 50MG 60FI/2.55 LOPERAMID 120TB/1.84 SAPROSAN 100TB/1.93 FURAZOLIDON 100TB/1.13 METOCLOPRAMID 80TB/0.16 NO-SPA 40MG 144TB/0.78 OMEZ 20MG 90TB/0.70 CONTROLOC 20MG 40TB/0.33 SENNALAX 60TB/0.73 DULCOLAX 60TB /0.83 VITAMINA B1 50FI/1.40 VITAMINA B6 50FI/1.40 VITAMINA B12 50FI/1.40 VITAMINA C 420TB/0.55 VITAMINA C 60FI/5.08 NEUROMULTIVIT 200TB/0.45 COENZIMA Q 10 30MG 60TB/1.78 CARBOCIT 90TB/0.51 LINEX FORTE 84TB/3.03
- Număr anunț
- DA24910507
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Timis (CUI 17090636)
- Furnizor / câștigător
- MAYDIS FARM SRL (CUI 9925965)
- Cod CPV
- 33610000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.217,74 RON
- Valoare atribuită
- 2.217,74 RON
- Data publicării
- 27.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.