Atribuită Cumpărare directă

Servicii de masa si cazare pentru douasprezece persoane, sportivi ai echipei de baschet, care se vor caza in unitatea dumneavoastra hoteliera cu cina pe 24 ianuarie si se vor decaza cu pranzul in data de 25 ianuarie 2020. De asemenea, dorim 12 pachete pentru drum.

Număr anunț
DA24883736
Autoritate contractantă
CLUB SPORTIV MUNICIPAL ALEXANDRIA (CUI 39520211)
Furnizor / câștigător
VOIAJOR SRL (CUI 2528313)
Cod CPV
55100000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.148,60 RON
Valoare atribuită
2.148,60 RON
Data publicării
21.01.2020 00:00
Data finalizării
21.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.148,60 RON

din 2.148,60 RON estimat