Atribuită
Cumpărare directă
Inlocuit filtru decantor Inlocuit filtru aer Inlocuit filtru ulei Inlocuit filtru combustibil Inlocuit ulei Veificat acumulator Ans.filtru decantor FT6243 Filtru de aer Filtru ulei 201703 CD388 JX0705K3 Filtru combustibil 201706 CX0705B Ulei Transport (KM) mai putin
- Număr anunț
- DA24918574
- Autoritate contractantă
- Societatea Nationala a Apelor Minerale (CUI 1590040)
- Furnizor / câștigător
- UTILAJ DRILL DIAMOND SRL (CUI 36690033)
- Cod CPV
- 50532300-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.800 RON
- Valoare atribuită
- 1.800 RON
- Data publicării
- 27.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.