Atribuită
Cumpărare directă
Cartela electronica 8DI este un produs Lacroix Sofrel destinat echipării unităților de transmisie de date la distanță (RTU) din gama de produse S500. Are rolul de a prelua maximum 8 semnale de tip contact (ON/OFF), pentru care poate furniza informații de tip contor (numărarea schimbărilor de stare) și de tip durată (de exemplu durata în timp a unei stări). Este un produs care se poate livra odată cu unitatea RTU S500 (la prima instalare) sau separat pentru upgrade-ul unui RTU S500, sau pentru înlocuirea unei cartele 8DI defecte. Când este livrată pentru înlocuirea unei cartele defecte, nu este necesară reprogramarea S500.
- Număr anunț
- DA24914415
- Autoritate contractantă
- S.C. AQUASERV S.A. (CUI 16775941)
- Furnizor / câștigător
- ELCOST COMPANY SRL (CUI 6551092)
- Cod CPV
- 32260000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.028 RON
- Valoare atribuită
- 1.028 RON
- Data publicării
- 27.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.