Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de asigurare de raspundere civila auto (RCA): GL35AFD 552.08 CITY- incepand cu 21.01.2020 MH05ACN 1048.95 CITY- incepand cu 28.01.2020 BR03ZRC 1048.95 CITY- incepand cu 28.01.2020 GR05AFD 552.08 CITY- incepand cu 28.01.2020 CL92ACN 1048.95 CITY- incepand cu 28.01.2020 GR06AFD 1031.55 CITY- incepand cu 28.01.2020 conform oferta nr. 11/15.01.2020, inregistrata la sediul AFDJ RA Galati cu nr.1330/15.01.2020.
- Număr anunț
- DA24872697
- Autoritate contractantă
- REGIA AUTONOMA "ADMINISTRATIA FLUVIALA A DUNARII DE JOS" GALATI (CUI 1644670)
- Furnizor / câștigător
- SAFETY BROKER DE ASIGURARE S.A. (CUI 17437817)
- Cod CPV
- 66516100-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.282,56 RON
- Valoare atribuită
- 5.282,56 RON
- Data publicării
- 20.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.