Atribuită Cumpărare directă

Biblioraft plastifiat exterior, cu toate accesoriile metalice, mecanism fix, cotor 75mm,Corector fluid cu pensula, pe baza de apa, 20 ml, PELIKAN ,Dosar carton sina A4, culoare alb, 230 gr, HERLITZ,,Marker permanent SCHNEIDER 1-3 mm 130 NEGRU , VARF ROTUND Poate fi folosit pentru scriere pe orice suprafa,Notes adeziv (post-it), 76 x 76 mm, 100 coli/set, School-Offic, Tavita corespondenta A4 - C4 Herlitz, dimensiune: 255x56x346, confectionata din material plast ,Pix simplu unica folosinta; corp din material plastic transparent si capac cu clema culoarea minei 80 x rosu, 80 x negru ,Evidentiator (textmarker) Signal Pelikan, div. culori: - Galben

Număr anunț
DA24921745
Autoritate contractantă
CASA DE ASIGURARI DE SANATATE A JUDETULUI BRASOV (CUI 11335478)
Furnizor / câștigător
JACOB TODAY SRL (CUI 25109101)
Cod CPV
30197210-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.939,20 RON
Valoare atribuită
3.939,20 RON
Data publicării
28.01.2020 00:00
Data finalizării
29.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.939,20 RON

din 3.939,20 RON estimat