Atribuită
Cumpărare directă
R1614 aripa pui tava congelata=16.7kg*7.34; R1552piept curcan dezosat=17.4kg*34.4; R0582 piept pui dezosat tava congelat=16.1kg*18.26; R0631 pulpe inferioare congelate tava=10.1kg*8.81; R1654 pulpe pui dezosate cu piele tava congelate=21.7kg*12.84; R0904 sunca pui=6kg*15.83; R0707 pulpa vita refrigerate deposit=5.1kg*29.36; R0320 cascaval clasic 450gr=10buc*18.17; R0587 ficat pui import 500gr=2kg*6.42;
- Număr anunț
- DA24914562
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR 3 (CUI 29055454)
- Furnizor / câștigător
- GENERAL AGRO COM SERVICE SRL (CUI 5288797)
- Cod CPV
- 15890000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.821,98 RON
- Valoare atribuită
- 1.821,98 RON
- Data publicării
- 27.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.