Atribuită
Cumpărare directă
ervicii de intretinere tehnica periodica si reparatii pentru utilaje de climatizare din dotarea bibliotecilor si depozitelor de carte rara: -Servicii de intretinere tehnica periodica pentru casete cu prindere plafon, 14 bucati..........9,60 ore manopera -Servicii de intretinere tehnica periodica pentru recuperatoare de caldura,4 buc...............8,00 ore manopera -Servicii de intretinere tehnica periodica la instalatii tip Chiller,3buc......................21,00 ore manopera -Servicii de intretinere tehnica periodica la instalatii de climatizare tip DUCT,2 buc.........16,80 ore manopera -Servicii de intretinere tehnica periodica la instalatii de climatizare tip CLOSE CONTROL,1buc..16,00 ore manopera Pretul unei ore de manopera este de 50,00 lei,exclusiv TVA pentru casetele de tavan,recuperatoarele de caldura si chillere si de 55,00lei,exclusiv TVA pentru instalatiile tip DUCT si Close control. Pentru buna functionare a instalatiilor de aer conditionat si a recuperatoarelor de caldura sunt necesare urmatoarele operatiuni: -Deplasarea la sediul Beneficiarului si aspectarea generala a aparatelor; -Verificarea sisitemului de incalzire-racire; -Verificarea gradului de colmatare a filtrelor si curatarea acestora; -Se verifica panourile electronice de comanda ale utilajelor in vederea identificarii unor alarme aparute in timpul functionarii; -Se verifica si se curata de murdarie paletele ventilatorului unitatii interne; -Se pulverizeaza substanta bactericida, destinata special aces
- Număr anunț
- DA24910627
- Autoritate contractantă
- Universitatea din Bucuresti (CUI 4505502)
- Furnizor / câștigător
- ILDA SERVICE GROUP S.R.L. (CUI 14876230)
- Cod CPV
- 50730000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 14.936 RON
- Valoare atribuită
- 14.936 RON
- Data publicării
- 27.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.