Atribuită Cumpărare directă

Descriere lucrari incluse in pret: a) Verificarea integritatii aparatului; b) Operatii de curatare a aparatului; c) Verificarea si reglarea instalatiei de ardere în scopul realizarii unei arderi complete d) Intocmirea rapoartelor de verificare conform PT A1-2010 (la scadenta) e) Raportare periodica la ISCIR (servicii operator RSVTI unde este cazul) f) Verificarea supapelor de siguranta anual g) Verificarea cosului de fum anual h) Revizie anuala Verificarea se va face in lunile ianuarie - aprilie si octombrie - decembrie si o verificare anuala.

Număr anunț
DA24914811
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "LUCIAN BLAGA (CUI 17312619)
Furnizor / câștigător
SAMGEC SRL (CUI 6593861)
Cod CPV
50720000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.440 RON
Valoare atribuită
1.440 RON
Data publicării
27.01.2020 00:00
Data finalizării
28.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.440 RON

din 1.440 RON estimat