Atribuită
Cumpărare directă
Monitorizarea, verificarea şi întreţinerea lunară a sirenelor de alarmare, sediu Rectorat, Campus Ştiinţei – SD, Complex Studenţesc – cămin H, 3 sirene x 12 luni, Serviciile includ 1 revizie tehnică pe lună pentru fiecare instalație (sistem), pe o perioada de 12 luni. Prima revizie se va efectua începând cu data de 29.01.2020.
- Număr anunț
- DA24909132
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA DUNAREA DE JOS (CUI 3127522)
- Furnizor / câștigător
- OPORTUN ELECTRA IMD SRL (CUI 33300411)
- Cod CPV
- 50660000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.060 RON
- Valoare atribuită
- 12.060 RON
- Data publicării
- 27.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.