Atribuită
Cumpărare directă
scotch -2 , lipici -1 , suport pix - 1 , burete tabla - 2, echer scolar - 2, compas geometrie - 1, rigle - 1, raportor - 1, calendar -1 , harta didactica a romaniei - 1, harta didactica a europei - 1, corpuri geometrice - 3 set , panou pluta - 1, drapel romania 95/135 - 2 , drapel ue - 2
- Număr anunț
- DA24908286
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA GHEORGHE HARITON (CUI 28856519)
- Furnizor / câștigător
- CRIS CONSTANT SRL (CUI 15973746)
- Cod CPV
- 30192000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.452,02 RON
- Valoare atribuită
- 1.452,02 RON
- Data publicării
- 26.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.