Atribuită
Cumpărare directă
Tastatura Laptop Lenovo Ideapad 100 15 buc 1 110 Panglica scanner Samsung SCX-4824 / 4828 / Xerox WC 3210 / 3220 buc 3 45 Cablu FTP Cat 5e cu sufa 305M-Mes, cupru buc 1 560 Rack Extern 2.5" Adata EX500, USB 3.1 buc 3 55 Solid State Drive (SSD) Kingston A400, 240GB, 2.5", SATA III buc 3 170 - conform oferta ADV1124704.
- Număr anunț
- DA24897556
- Autoritate contractantă
- SECOM S.A. - DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 1605884)
- Furnizor / câștigător
- NETSZIN S.R.L. (CUI 33253484)
- Cod CPV
- 30232000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.480 RON
- Valoare atribuită
- 1.480 RON
- Data publicării
- 22.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.