Atribuită Cumpărare directă

Servicii incluse site www.cnipt-raraul.ro - Transformarea sistemului de administrare al platformei din forma actuala single site in multisite cu administrare independenta pe fiecare limba in parte - Crearea paginilor si a articolelor pentru fiecare limba in parte (beneficiarul va furniza informatiile specifice fiecarei limbi in parte - traducerile) - Actualizarea informatiilor pe tot parcursul anului 2020; - optimizarea paginilor dedicate pentru obiectivele turistice din zona pentu o mai buna afisare in motoarele de cautare - Crearea descrierilor si a titlurilor afisate in motoarele de cautare optimizate pentru rata de click mai buna - Actualizarea informatiilor de confidentialitate si GDPR - Actualziarea modulelor si a platformei - Verificarea erorilor si corectarea acestora - Implementarea de functionalizati noi la cerererea beneficiarului sau la recomandarea firmei prestatoare cu acordul beneficiarului - consultanta de specialitate pentru personalul dedicat Durata contract 11 luni - 01.02.2020 - 31.12.2020.

Număr anunț
DA24922878
Autoritate contractantă
Primaria municipiului Campulung Moldovenesc (CUI 4842400)
Furnizor / câștigător
WEBCO MEDIA S.R.L. (CUI 40015841)
Cod CPV
72413000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.613 RON
Valoare atribuită
8.613 RON
Data publicării
28.01.2020 00:00
Data finalizării
28.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.613 RON

din 8.613 RON estimat