Atribuită Cumpărare directă

Caracteristici avizier de exterior, 12xA4 ACCENTA Avizier magnetic pentru exterior, cu suprafata alba de scris, lucioasa Spate avizier realizat din otel galvanizat pentru robustete si rezistenta Dimensiuni (lxh): 90x112.5 cm (la exterior) Suprafata de expunere (lxh): 85x107.5 cm (la interior) Adancime interioara: 2 cm Sistem de inchidere cu cheie (2 chei) Usa are cadru (rama) etans din aluminiu Fereastra din sticla Suprafata din interior este magnetica (afisare documente cu magneti) Se poate scrie cu markere de whiteboard Model avizier: de exterior Colturi usa din plastic gri, rotunjite Grosime avizier: 6.4 cm Latime rama avizier: 1.6 cm Latime rama usa: 2.5 cm Include elemente de fixare (4 dibluri, 4 holzsuruburi, 2 suruburi, 2 cleme metalice in L). Avizierul are 2 perforatii pe spate, in partea de sus si 2 in partea de jos. Culoare: gri Fixare tip PORTRAIT (deschidere pe latura lunga) Inchidere/deschidere: pe latura lunga Rezistenta la apa

Număr anunț
DA24923486
Autoritate contractantă
Universitatea Stefan cel Mare Suceava (CUI 4244423)
Furnizor / câștigător
SOF SERVICE SRL (CUI 14872336)
Cod CPV
30192170-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
587,39 RON
Valoare atribuită
587,39 RON
Data publicării
28.01.2020 00:00
Data finalizării
29.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

587,39 RON

din 587,39 RON estimat