Atribuită Cumpărare directă

INSPECTIE TEHNICA PERIODICA PENTRU AUTOTURISM - TL 11 SPO (expira la 26.02.2020)

Număr anunț
DA24910173
Autoritate contractantă
AGENTIA JUDETEANA PENTRU OCUPAREA FORTEI DE MUNCA TULCEA (CUI 11403289)
Furnizor / câștigător
CONVENABIL SRL (CUI 7898600)
Cod CPV
71631200-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
121,84 RON
Valoare atribuită
121,84 RON
Data publicării
27.01.2020 00:00
Data finalizării
27.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

121,84 RON

din 121,84 RON estimat