Atribuită
Cumpărare directă
Fromilid 500 mg x 14 cpr(CLARITROMICINA) Comprese sterile 10/8 cm TROMBOSTOP 2mg.x 30 cpr.(ACENOCUMAROLUM) Mydocalm 50 mg. x 30 cpr. (TOLPERISONUM) Metoprolol LPH 50 mg x 30 cpr/METOPROLOLUM Vitamina C 750 mg / 5 ml x 5 fi /ACIDUM ASCORBICUM Tine loc de comanda ferma!
- Număr anunț
- DA24918398
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PSIHIATRIE TULGHES (CUI 4367728)
- Furnizor / câștigător
- ND PHARMA SRL (CUI 22082443)
- Cod CPV
- 33651000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 661,41 RON
- Valoare atribuită
- 661,41 RON
- Data publicării
- 27.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.