Atribuită Cumpărare directă

Achiziție de servicii de suport informatic pentru pachetul Sobis: contabilitate, salarii, impozite și taxe, registru agricol, etc., conform descrierii, pentru perioada ianuarie - decembrie 2020. Serviciile se pot presta la sediul beneficiarului, acesta oferind inclusiv acces fizic la servere, sau la distanță. Produsele care rulează pe serverele Sobis vor avea back-up la interval de maxim 3 zile.

Număr anunț
DA24872288
Autoritate contractantă
Comuna Sinpaul (CUI 4546987)
Furnizor / câștigător
SOBIS SOLUTIONS SRL (CUI 12018818)
Cod CPV
72600000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20.400 RON
Valoare atribuită
20.400 RON
Data publicării
19.01.2020 00:00
Data finalizării
21.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.400 RON

din 20.400 RON estimat