Atribuită
Cumpărare directă
Serviciile de secretariat prestate sunt: -inregistrarea corespondentei si distribuirea ei (atat faptic cat si on-line); -directionarea apelurilor catre birouri; -primire-trimitere faxuri; -efectuare fotocopii; -asigurare protocol; -tehnoredactare materiale. Serviciile vor fi efectuate cu promptitudine, corectitudine si confidentialitatea informatiilor.
- Număr anunț
- DA24920824
- Autoritate contractantă
- AGENTIA JUDETEANA PENTRU OCUPAREA FORTEI DE MUNCA MARAMURES (CUI 3627064)
- Furnizor / câștigător
- CHIFOR SILVIA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 33982300)
- Cod CPV
- 79500000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 44.000 RON
- Valoare atribuită
- 44.000 RON
- Data publicării
- 28.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.