Atribuită Cumpărare directă

Extindere canalizare pluvială strada Aurel Vlaicu în municipiul Beiuș, conform Anunț de publicitate SEAP Nr. ADV1124378/20.12.2019 si ofertei depuse

Număr anunț
DA24861882
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL BEIUS (CUI 4794567)
Furnizor / câștigător
DRUMURI BIHOR SA (CUI 10980670)
Cod CPV
45232130-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
136.934,01 RON
Valoare atribuită
136.934,01 RON
Data publicării
16.01.2020 00:00
Data finalizării
17.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

136.934,01 RON

din 136.934,01 RON estimat