Atribuită Cumpărare directă

FILTRU AER, FILTRU POLEN, FILTRU ULEI, SAIBA BUSON, FILTRU COMBUSTIBIL, ULEI MOTOR MB 5W30, EFECTUAT REVIZIE ASSYST

Număr anunț
DA24849010
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii Nationale - Unitatea Militara 01853 CAPU MIDIA (CUI 4617824)
Furnizor / câștigător
TIRIAC AUTO SRL (CUI 11331727)
Cod CPV
50112000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.885,59 RON
Valoare atribuită
1.885,59 RON
Data publicării
14.01.2020 00:00
Data finalizării
15.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.885,59 RON

din 1.885,59 RON estimat