Atribuită Cumpărare directă

Societatea functioneaza in baza legii nr. 333/2003 cu licenta de functionare nr. 3003/P/2017 acordata de MAI - IGPR Bucuresti cu ,,Dispecerat de Monitorizare a Sistemelor de Alarma” avizat favorabil nr. 1.403.982/S3/CP/19.04.2018 de catre Inspectotatul General al Politiei Romane – Directia de Ordine Publica. Oferta noastra pentru 1 obiectiv / luna, consta intr-un abonament lunar de 70 lei/luna (fara TVA)

Număr anunț
DA24851367
Autoritate contractantă
Comuna Valea Ramnicului (CUI 3662703)
Furnizor / câștigător
CONFIDENT SECURITY GUARD SRL (CUI 37146723)
Cod CPV
79711000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
840 RON
Valoare atribuită
840 RON
Data publicării
15.01.2020 00:00
Data finalizării
15.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

840 RON

din 840 RON estimat