Atribuită Cumpărare directă

PACHET ULEIURI ULEI HEXOL 5W30 4+1L- 4X94.6 HEXOL 80W90 EP/20L-2 X 145.6

Număr anunț
DA24841425
Autoritate contractantă
Regia Autonoma de Distributie Energie Termica Constanta (CUI 1909840)
Furnizor / câștigător
ME & MY SRL (CUI 9264022)
Cod CPV
09211100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
669,60 RON
Valoare atribuită
669,60 RON
Data publicării
14.01.2020 00:00
Data finalizării
17.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

669,60 RON

din 669,60 RON estimat