Atribuită Cumpărare directă

saiba-washer M14x28/2,5, N071514000, cod 308720-02/1040 PCN071514000, SAIBA M14X28/2.5 D125A - Z, WASHER M14X28/2.5 D125A – Z comanda minima 10 buc.

Număr anunț
DA24849825
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA "IMPRIMERIA NATIONALA" S.A. (CUI 2779625)
Furnizor / câștigător
QUANTUM PROTECT SRL (CUI 24173890)
Cod CPV
44532200-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
86 RON
Valoare atribuită
86 RON
Data publicării
15.01.2020 00:00
Data finalizării
20.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

86 RON

din 86 RON estimat