Atribuită
Cumpărare directă
OTI SPALATOR SPIRALAT INOX 4*1.736 lei/bc 26125617 ECONOMIC DET.EC.VASE 5L 5*15.2 lei/bc 37640927 SANO F.PLUS ARAGAZ750ML 2*12.5 lei/bc 57047342 CIF SPRAY INOX 435ML 1*13.5 lei/bc 60347333 EPACK BURETI GAL CANELURI 5BU 2*3.7 lei/bc 68818780 EPACK LAVETA UNIV 34X38CM 3BU 2*2.984 lei/bc
- Număr anunț
- DA24860688
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT MUGUREL (CUI 29446304)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 134,81 RON
- Valoare atribuită
- 134,81 RON
- Data publicării
- 16.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.