Atribuită Cumpărare directă

Denumire produs: RADIATOR CU ULEI ZASS ZR 13 SL,Radiator electric Zass ZR 13 SL, 3 trepte, 2500 W, 630 x 140 x 660 mm, 13 elementi, termostat reglabil; A Radiator electric cu ulei ZR 13 SL 2500 W 13 elementi 3 trepte de putere (1000-1500-2500W) Protectie la supraîncalzire Termostat reglabil cu lampa indicatoare Suport cablu si stecher Mâner si rotite pentru o deplasare facila Tensiune: 230 V, c.a. , 50 Hz Putere maxima: 2500 WTermen livrare : maxim 2 saptamani Garantie: conform legislatiei nationale, minim 12 luni Beneficiar: Facultatea de Chimie si Inginerie Chimica, prof. Barabas Reka Responsabil Achizitie: Catalin Petcu Va rugam sa precizati pe colet numele beneficiarului sau/si responsabil achizitie.

Număr anunț
DA24844633
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA "BABES-BOLYAI (CUI 4305849)
Furnizor / câștigător
KIAGOLD SRL (CUI 13775084)
Cod CPV
39715240-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
248,74 RON
Valoare atribuită
248,74 RON
Data publicării
14.01.2020 00:00
Data finalizării
17.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

248,74 RON

din 248,74 RON estimat