Atribuită
Cumpărare directă
Microbus 19+1 locuri pentru transportul artistilor si a personalului de deservire in vederea sustinerii spectacolelor „Apolodor, pinguinul calator” si „Exploziv” la Teatrul Clasic Ioan Slavici din Arad; Transportul se efectuează in perioada 21 ianuarie 2020
- Număr anunț
- DA24845162
- Autoritate contractantă
- TEATRUL "REGINA MARIA" ORADEA (CUI 28570729)
- Furnizor / câștigător
- OTGABI IMPEX S.R.L. (CUI 4794516)
- Cod CPV
- 60140000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 756,30 RON
- Valoare atribuită
- 756,30 RON
- Data publicării
- 14.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.