Atribuită
Cumpărare directă
MANUSI EXAMINARE NITRIL ( albastre ) FARA PUDRA / MANUSI NITRIL - CALITATE SUPERIOARA,MANUSI EXAMINARE LATEX NEPUDRATE / MANUSI DE EXAMINARE FARA PUDRA S,M,L (Cut * 100 Buc ),masca / masti cu filtru HEPA si supapa FFP3 3M pentru riscuri biologice - OFERTA - STOC - 8833,MASCA CHIRURGICALA 3 PLIURI 3 STRATURI CU ELASTIC/ MASTI CHIRURGICALE - LIVRARE 24 H,Cutii incinerare 7.5 L / Cutie pt. incinerare 7,5 L cu sac inscriptionat "Pericol biologic",Saci galbeni 40 L inscriptionati " PERICOL BIOLOGIC", rezistenti(100 saci 240l, si 100 saci 40l
- Număr anunț
- DA24849050
- Autoritate contractantă
- SANATORIUL PNEUMOFTIZIOLOGIE BRAD (CUI 4634256)
- Furnizor / câștigător
- EPRUBETA FARM SRL (CUI 11171693)
- Cod CPV
- 18424300-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.343 RON
- Valoare atribuită
- 1.343 RON
- Data publicării
- 15.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.