Atribuită
Cumpărare directă
Cod Articol Descriere Articol Cantitate U.M. Pret Unitar TOTAL UHSR083A SUPL.SEL.BRUCELLA 10F!! 1 BOX 430 430 UHCM910B MEDIU MRSV 500GR-15.8L 1 BOX 165 165 UHCD025A CO2 GEN PT.JAR 2.5L-10P!! 1 BOX 135 135 UHSR048C SINGE LACAT DE CAL 100 ML# 1 FLC 120 120 UHCM173B MEDIU THIOGLICOLAT, 500 GR- 16.8 LITRI 1 BOX 162 162 UHSR035C SER DE CAL 100ML 1 FLC 198 198 UHMB266A MICROBACT BENZI OXIDAZA (50 BUC) 1 CUT 158 158 1368
- Număr anunț
- DA24848568
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR MURES (CUI 4322726)
- Furnizor / câștigător
- A.M.S. 2000 TRADING IMPEX SRL (CUI 9603757)
- Cod CPV
- 24931250-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.368 RON
- Valoare atribuită
- 1.368 RON
- Data publicării
- 14.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.