Atribuită Cumpărare directă

Servicii de asigurari RCA pentru parcul propriu al Consiliul Judetean Satu Mare, conform solicitarii de oferta nr.562/09.01.2020. Atasat gasiti tabelul nominal cu datele de expirare a asigurarilor si tabelul nominal cuprinzand datele tehnice ale automobilelor. Asigurarile vor fi emise cu min.5 zile lucratoare inainea expirarii celor actuale.

Număr anunț
DA24854670
Autoritate contractantă
JUDETUL SATU MARE (CUI 3897378)
Furnizor / câștigător
OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.340 RON
Valoare atribuită
6.340 RON
Data publicării
15.01.2020 00:00
Data finalizării
15.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.340 RON

din 6.340 RON estimat