Atribuită
Cumpărare directă
pachet de alimente 1 D ALE GURII OTET VIN 1L 2,788 SPEC. PIEPT PUI KG 60 FANCY CROISS.CACAO 60G 10 OLYMPIA BORS 1L 4 RAURENI ZARZAVAT CI. 700G 5,945 OASE GARF NAT.CONG.KG 3,580 CARNE TOCATA PORC CONG.KG 30,600 MERE PINOVA RO KG C.II 4,680 SLG SUNCA PULPA PORC EXTRA KG 2 MAGURA PRAJ.LAPTE 35G 3 AS.OUA CLASA M 30BUC 16 PULPA SUP PUI OS IQF CG.1,5 K 10 COSMIN PATRUNJEL 8G 10 COSMIN CIMBRU 8G 10 COSMIN BOIA ARDEI DULCE 17G 4 OLY.PASTA TOMATE 24% 800G 4 MOS COST.MIERE POLIF.30G 10 BELIN CEAI FR.LIVA20X2G 9,960 CEAPA GALBENA AT KG CI 5,040 TELINA RO KG CI 5 DANONE IAURT NAT3,5% 130G 7+1 2 HELGA SMANTANA 12% 900G 3,288 BACIUL TELEMEA VACA KG 1 AROVIT GEM VISINE 20G 4,518 SALAM VARA GASTRO KG 10 ELIO MAZARE VERDE 800G 60 CROCO PETIT BEURR100G 60 CROCO BIS.CR.CACAO32G 2 ARPIS GRIS 500G 3 DERONI OREZ CAMOLINO 1KG 10 BANEASA TAITEI CUIB200G 1 BOROMIR FAINA 000 1KG 3 SALROM SARE MARUNTA 1KG 1 PAMBAC SCOICI 5KG 3 EVRIKA UL.FL.SOAR. 1L 40 B.SCAN.PATE BUCEGI PO120G 5 COSMIN FOI DAFIN 4G 10 COSMIN MARAR 8G 10 COSMIN LEUSTEAN 6G 5,220 MORCOVI RO KG CI 4 CONSERVF.ZARZ.CIO700G 3 MAGGI CONDIM.LEGUME200G 46 HEIDI CRISPY DARK 30G 5,152 CARNATI CABANOS KG 6,145 SPATA PORC DEGR.DEZ.KG 1 AROVIT GEM CAISE 20G 4,168 SOLOM.CASCAVAL DALIA CCA.2KG 2 SOLOMONESCU UNT 65% 200G 10 HELGA LAPTE UHT 1,5% 1L 3 MARGARITAR ZAHAR CR.1KG 4 TPS MALAI 1KG 3 CARTOFI ALBI RO.10KG BUC C.I 24,660 VARZA ALBA RO KG CI 4 TPS FASOLE ALBA 1KG 6 HOCHL.BR.TOP.TR.SMANT140G 1 MEGGLE UNT PORTIONAT 100X10G 1 BORSEC APA NECARBO.2,0PET
- Număr anunț
- DA24846361
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC DE MARINA (CUI 3264627)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 15897300-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.189,85 RON
- Valoare atribuită
- 2.189,85 RON
- Data publicării
- 14.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.