Atribuită Cumpărare directă

DIPROPHOS 1ML X 1 FIOLA

Număr anunț
DA24855355
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE RECUPERARE CLUJ-NAPOCA (CUI 4288063)
Furnizor / câștigător
FARMEXIM SA (CUI 335278)
Cod CPV
33632100-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
497,60 RON
Valoare atribuită
497,60 RON
Data publicării
15.01.2020 00:00
Data finalizării
16.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

497,60 RON

din 497,60 RON estimat