Atribuită
Cumpărare directă
Vesta vatuita de protectie la frig confectionata din material peliculizat, bbc, tercot , etc. cu malivat de 250 gr./mp realizata in trei culori( la alegerea dvs.) produsul este personalizat cu sigla institutiei dvs. Garantia produsului este de 360 zile in exploatare.
- Număr anunț
- DA24855972
- Autoritate contractantă
- COMUNA BERGHIN (CUI 4562257)
- Furnizor / câștigător
- VARVI STYLL SRL (CUI 9065380)
- Cod CPV
- 18143000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 331,20 RON
- Valoare atribuită
- 331,20 RON
- Data publicării
- 15.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.