Atribuită Cumpărare directă

Cartuș toner LEXMARK B222H00 original 15 buc Unitate imagine LEXMARK B220Z00- original 3 buc

Număr anunț
DA24863362
Autoritate contractantă
Inspectoratul de Politie al Judetului Brasov (CUI 4383979)
Furnizor / câștigător
MIDA SOFT BUSINESS SRL (CUI 16005870)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.736,01 RON
Valoare atribuită
4.736,01 RON
Data publicării
16.01.2020 00:00
Data finalizării
17.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.736,01 RON

din 4.736,01 RON estimat