Atribuită Cumpărare directă

Serviciul corespondenta neprioritara interna cu confirmare de primire (0-50g), (51-100g), (100-500g)

Număr anunț
DA24856405
Autoritate contractantă
OFICIUL DE CADASTRU SI PUBLICITATE IMOBILIARA VASLUI (CUI 9793988)
Furnizor / câștigător
COMPANIA NATIONALA POSTA ROMANA S.A. (CUI 427410)
Cod CPV
64112000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.373 RON
Valoare atribuită
9.373 RON
Data publicării
15.01.2020 00:00
Data finalizării
17.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.373 RON

din 9.373 RON estimat