Atribuită Cumpărare directă

CEREBROLYSIN 215.2MG/ML-10ML S.INJ X 5FI - DCI: HIDROLIZAT DE PROTEINA DIN CREIER DE PORCINA; 215.2mg/ml - 10ml Cutie x 5 fiole din sticla bruna cu punct de rupere x 10ml; APP: EBEWE NEURO PHARMA GMBH Tine loc de comanda !!

Număr anunț
DA24871814
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE TULGHES (CUI 4367728)
Furnizor / câștigător
PHARMAFARM S.R.L. (CUI 200106)
Cod CPV
33661700-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
947,60 RON
Valoare atribuită
947,60 RON
Data publicării
17.01.2020 00:00
Data finalizării
20.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

947,60 RON

din 947,60 RON estimat