Atribuită Cumpărare directă

Continut: 115-035753-00 Cuvettes CL-1200i, 21 x 2 x 88 buc 1 x 1131 105-009044-00 Substrate solution, 4x75 mL 2 x 500 105-004552-00 Wash buffer, 10 L 2 x 296 105-007371-00/6 Thyroid Function Multi Control (L) 5 ml 1 x 223 105-007372-00/6 Thyroid Function Multi Control (H) 5 ml 1 x 223 105-007373-00/6 Tumor Marker Multi Control (L), 5mL 1 x 261 105-007374-00/6 Tumor Marker Multi Control (H), 5 mL 1 x 312 105-004212-00 Thyroid-Stimulating Hormone (TSH) 2x50 teste 2 x 274 105-004209-00 Free Thyroxine (FT4) 2x50 teste 2 x 274 105-004219-00 Total Prostate Specific Antigen (TPSA) 2x50 teste 2 x 452 105-004218-00 Free Prostate Specific Antigen (FPSA, 2 x 50 Teste 2 x 509

Număr anunț
DA24864140
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC BALS (CUI 4394846)
Furnizor / câștigător
CLINI LAB SRL (CUI 3102218)
Cod CPV
33696500-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.760 RON
Valoare atribuită
6.760 RON
Data publicării
16.01.2020 00:00
Data finalizării
17.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.760 RON

din 6.760 RON estimat