Atribuită Cumpărare directă

Ace recoltare 18 G – 1,2 mm / 40mm -amboul de culoare roz 500 buc x 0.05 = 25 Ace intramusculare 22 G – 0,7 mm / 40mm -amboul de culoare neagra 500 buc x 0.05 = 25 Manusi examinare L (usor pudrate ) Santex 20 cut x 12.35 = 247 Manusi examinare M (usor pudrate )Santex 50 x 12.35 = 617.50 TRUSE PERFUZIE CU AC PLASTIC (PERFUZOR CU AC PLASTIC) 1500 x 0.42 = 630 Seringi sterile 10 ml Seringa 10ml cu ac 25 cut x 16 = 400 Seringa/Seringi 1 ml, insulina, cu ac PLUSJECT 1000 x 0.11 = 110 SERINGA 5ML seringi 5 ml 30 x 11 = 330 SONDA / SONDE FOLEY CU 2 CAI dimensiuni , Ch14,- 250 buc Ch16- 250 buc ,Ch18-250 buc 750 x 1.44 = 1080 Vacutainer biochimie - dop rosu clot activator 6 ml (tub recoltare 13*100 mm ) 1000 buc x 0.19 = 190 Manusi chirurgicale sterile SANTEX 6.5 ;600 buc x 0.83 = 498 Vacutainer coagulare - dop albastru, NaCitrat 3.2% 2.7ml (tub recoltare din sticla 13*75 mm ) 1000 buc x 0.19 = 19 LOT SI BBD sa corespunda cu factura PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA

Număr anunț
DA24884749
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL TURNU MAGURELE (CUI 4568152)
Furnizor / câștigător
NOVITRADE SRL (CUI 15011423)
Cod CPV
33141320-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.844,50 RON
Valoare atribuită
3.844,50 RON
Data publicării
21.01.2020 00:00
Data finalizării
22.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.844,50 RON

din 3.844,50 RON estimat