Atribuită Cumpărare directă

Casco plata integrala, auto Dacia Duster, suma asigurata 55542 lei prima asigurare integrala 1340 lei tip auto: autoturism dacia duster cap cil: 1461 putere: 810 masa maxima:1875 nr. locuri: 5 an fabricatie: 2016 valabilitate: 02.02.2020-01.02.2021

Număr anunț
DA24887248
Autoritate contractantă
Parchetul de pe langa Tribunalul Giurgiu (CUI 5843153)
Furnizor / câștigător
ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
Cod CPV
66514110-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.340 RON
Valoare atribuită
1.340 RON
Data publicării
21.01.2020 00:00
Data finalizării
21.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.340 RON

din 1.340 RON estimat