Atribuită
Cumpărare directă
Valve / Valva Heimlich NUMAR DE REFERINTA: lich PRET DE CATALOG: 54,00 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: bucata COD SI DENUMIRE CPV: 33141642-2 Accesorii de drenaj (Rev.2) DESCRIERE: Valve Heimlich 5 Increase value Decrease value 54,00 270,00 Punga cu gel 1 L cu filtru (pentru borcan aspiratie) NUMAR DE REFERINTA: 338 PRET DE CATALOG: 39,00 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: bucata COD SI DENUMIRE CPV: 33141641-5 Sonde (Rev.2) DESCRIERE: Punga cu gel 1 L cu filtru (pentru borcan aspiratie) 150 Increase value Decrease value 39,00 5.850,00 CATETER TORACIC CU MANDREN / TROCAR 32 - 10 buc si cateter dublu lumen nr 32- 3 buc NUMAR DE REFERINTA: CATT PRET DE CATALOG: 45,00 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: bucata COD SI DENUMIRE CPV: 33172000-6 Aparate de anestezie si de reanimare (Rev.2) DESCRIERE: Cateter toracic cu trocar CH 8, lungime 20 cm Cateter toracic cu trocar CH 10 , lungime 23 cm Catete... mai departe 13 Increase value Decrease value 45,00 585,00 Gel ecograf 5L NUMAR DE REFERINTA: 12286 PRET DE CATALOG: 45,00 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: bucata COD SI DENUMIRE CPV: 33171100-0 Instrumente pentru anestezie (Rev.2) DESCRIERE: Gel ecograf, 5L 2 Increase value Decrease value 45,00 90,00
- Număr anunț
- DA24868608
- Autoritate contractantă
- Institutul de Pneumoftiziologie "Marius Nasta (CUI 4316180)
- Furnizor / câștigător
- ARTISANA MEDICAL SRL (CUI 22742850)
- Cod CPV
- 33141642-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.795 RON
- Valoare atribuită
- 6.795 RON
- Data publicării
- 17.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.