Atribuită Cumpărare directă

Actualizarea programului Indaco Lege5 Desktop Premium + rețea 11-25 utilizatori si a contului de acces la serviciul Indaco Lege5 Online cu servicii de monitorizarea societății și dosare în instanta.Contractul se va încheia pe o perioada de 12 luni. Cerințele detaliate ale achiziției se vor transmite pe email.

Număr anunț
DA24886422
Autoritate contractantă
Regia Autonoma Administratia Patrimoniului Protocolului de Stat Bucuresti (CUI 2351555)
Furnizor / câștigător
INDACO SYSTEMS SRL (CUI 6410158)
Cod CPV
72200000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.536 RON
Valoare atribuită
7.536 RON
Data publicării
21.01.2020 00:00
Data finalizării
28.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.536 RON

din 7.536 RON estimat