Atribuită Cumpărare directă

PACHET LEGUME CARTOFI ROSII FR KG CI ROSII ES KG CI ARDEI IUTE TR KG C.I SALATA VERDE RO BUC C.I PATRUNJEL RO LG C.I MARAR RO LG C.I LEUSTEAN LG TR C.I LAMAI TR KG CI VRAC

Număr anunț
DA24877217
Autoritate contractantă
Complexul Cultural Sportiv Studentesc TEI (CUI 4340200)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
15300000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
174,34 RON
Valoare atribuită
174,34 RON
Data publicării
20.01.2020 00:00
Data finalizării
21.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

174,34 RON

din 174,34 RON estimat