Atribuită
Cumpărare directă
Manusi sterile din nitril, nepudrate, prevazute cu mansete extra lungi. Degete texturate pentru aderenta sporita. Fara latex. Manusi categoria III, conform 89/686/EEC, testate conform EN 420:2003+A1:2009, EN 374-3:2003, EN 388:2033, Marcaj CE0086 Clasa 1 conform 93/42/EEC. Rezistenta la acid sulfuric, hidroxid de sodiu, carmustin, formaldehide, etc. Ambalaj 50 perechi / cutie
- Număr anunț
- DA24871543
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL SIGHETU MARMATIEI (CUI 3627587)
- Furnizor / câștigător
- NOVOMED INTERNATIONAL SRL (CUI 31266046)
- Cod CPV
- 35113200-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.628,60 RON
- Valoare atribuită
- 2.628,60 RON
- Data publicării
- 17.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.