Atribuită Cumpărare directă

Mecanism imprimanta termica Seiko LTP1245P-S384

Număr anunț
DA24899911
Autoritate contractantă
TRANSLOC S.A.TG. JIU (CUI 10682703)
Furnizor / câștigător
ROCCAS DE INFORMATICA COMERCIALA COMERT SI PRODUCTIE (ROCCAS ICCP) SRL (CUI 2595665)
Cod CPV
30123100-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
982,80 RON
Valoare atribuită
982,80 RON
Data publicării
23.01.2020 00:00
Data finalizării
27.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

982,80 RON

din 982,80 RON estimat