Atribuită
Cumpărare directă
Lucrari de igienizare la pavilioanele A,B,C conform devizului oferta prezentat dupa vizitarea amplasamentului. Se va incheia un contract in conformitate cu prevederile stipulate in caietul de Sarcini nr.31258 din 10.01.2020. Executantul va constitui garantia de buna executie in cuantum de 10% din valoarea contractului, fara T.V.A.
- Număr anunț
- DA24887641
- Autoritate contractantă
- Scoala de Agenti de Politie '' VASILE LASCAR'' Campina (CUI 2845206)
- Furnizor / câștigător
- SANDECO SRL (CUI 17171587)
- Cod CPV
- 45453100-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 24.588,67 RON
- Valoare atribuită
- 24.588,67 RON
- Data publicării
- 21.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.