Atribuită
Cumpărare directă
Zacusca ambalata in borcan cu capacitatea de 580 ml si greutatea neta de 550 gr. Produs sterilizat. S.F.-03/2001. Produs in 2 variante: dulce si picanta. Ingrediente: vinete coapte (49%), morcovi, ceapa, ardei gras, ulei de floarea soarelui, pasta de tomate, pasta de ardei dulce, rosii, zahar, sare, condimnte. Dupa deschidere a se pastra la rece (4 - 8 grade C) maxim 48 de ore. Pe eticheta este trecuta declaratia nutritionala cu valorile medii pentru 100 g produs finit.
- Număr anunț
- DA24888697
- Autoritate contractantă
- SEMINARUL TEOLOGIC "CHESARIE EPISCOPUL" BUZAU (CUI 4299518)
- Furnizor / câștigător
- CONTEC FOODS SRL (CUI 14041515)
- Cod CPV
- 15331400-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 523,20 RON
- Valoare atribuită
- 523,20 RON
- Data publicării
- 21.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.